Третій член журі художнього конкурсу "Аль Мор 2019"

Третій член журі художнього конкурсу "Аль Мор 2019"

Раді представити третього члена журі нашого художнього конкурсу “Аль Мор 2019” Aleksandra Lison (Польща), куратор, візуальний художник, любитель відеоігор. У 2015 році закінчила магістратуру в Університеті мистецтв у Познані.
Протягом академічного року (2011-2012) вона отримала стипендію ректора Університету мистецтв у Познані.
У 2014 році Олександра отримала грант від Фонду УАП та Міністерства культури та національної спадщини за проект «Подвійний сліпий», організований SAVVY Contemporary. Лабораторія форми – ідеї в Берліні
Вона брала участь як в глобальних, так і в національних виставках, таких як Esteemed Graduates of Polish Academies of Fine Arts Exhibition, Great Armoury, Gdansk, XIX International Art Festival INTERAKCJE, Mediations Biennale.
https://www.instagram.com/alexandra_lison/
https://www.youtube.com/channel/UCRDFOEv2rTclOlHYve2J..
З 2016 року вона була історичним реконструктором, зацікавленим у дослідженні та реконструкції аспектів середньовічного періоду.
У 2018 році вона розпочала щорічний проект “Crystal Canvas Game Graphics”: міжнародний конкурс цифрових мистецтв у співпраці з Познанською ігровою ареною – найбільшою виставкою комп’ютерних ігор у Центральній та Східній Європі та Конференції з ігрової індустрії.
https://www.facebook.com/crystalcanvas.gg/
Метою конкурсу CCGG є просування мистецтва, створеного з використанням цифрових технологій, а також привернення уваги до того, що комп’ютерні ігри є формою самого сучасного мистецтва.
Квитки можна придбати тут:
http://buy.tfe-lite.com/ru/94079/

#allmor #альмор #конкурс #художні_роботи #Аль_Мор_2019