Аль Мор 2018

ПРЕС-РЕЛІЗ

АЛЬ МОР  2018:

 

17 лютого 2018 р. у приміщенні клубу «Бінго» відбувся Інтерактивний Фентезійний Фестиваль «Аль Мор»! Шлях в Аль Мор був тернистим, але не дивлячись на це фестиваль зібрав чимало прихильників жанру, косплеерів, рольовиків, а також любителів настільних ігор. Кожен отримав дозу незабутніх вражень та емоцій, поновив багаж цікавих та корисних контактів, а також дізнався багато нового про свої захоплення від запрошених дослідників.

Підтримку фестивалю надали Підлітковий Журнал «Однокласник», Українське видавництво настільних ігор «Kilogames», Фестиваль Популярної Культури «Акаріфест», Журнал «Світ Фентезі», Костюмерна «Castle Wardrobe» та Youtube Channel «Wise Game»;

Першим відвідувачів зустрів «Торговий шлях». Тут можна було придбати яскраву фентезійну атрибутику від учасників ярмарку, таких як: Майстерня ЦДР (Майстер БО), Інтернет-магазин настільних ігор kilogames.com.ua, Магазин DsA, Магазин коміксів ComXlanD, Майстерня – магазин «Сонячна скринька» та Видавництво «UA Comics».

 

 

 

Крім фентезійного ярмарку на гостей фестивалю очікували дивовижні майстер-класи. Кожний бажаючий мав можливість навчитися розписувати скло, плести мандали та хайратники. Давньому ремеслу охочих навчали досвідченні майстри – Наталія Малевич, Наталія Степанчук та Аталанія Верховцева.

 

 

Яскравим доповненням фестивалю стала фентезійна фотозона від костюмерної «Castle Wardrobe», яка виявилася однією з найбільш відвідуваних локацій фестивалю. Фотозона подарувала яскраві та емоційні фотографії, які ще досить довго будуть радувати та надихати своїх господарів!

 

Не менше уваги привертала і чарівна фентезійна виставка художніх робіт, де кожен мав нагоду власноруч обрати переможця конкурсу. Крім того, на любителів творчості чекали аквагрим та можливість наповнити фарбами настінні розмальовки!

 

В окремій зоні фестивалю були представлені настільні ігри на будь-який смак. Саме там, усіх мандрівників, заблукалих у межах «Ігрової таверни», з радістю зустрічали представники «Kilogames» та «Play Hard». А на найзапекліших фанів чекала зустріч з Михайлом Тустововим – автором популярної української настільної гри «Захисник корони».

 

На «Головній площі» гостям не довелося сумувати! Фестиваль відкрила презентація музичного альбому-феєрії «Окоцвіт» Юрія Попсуєнка та Лариси Дубас. Також, впродовж дня, були презентовані графічна фентезі-новела «Відлюдники» та творчість Інни Ковалишеної (переможиці літературного фентезі-конкурсу «Брама»).

 

Фентезійну тематику на фестивалі висвітлювали наступні українські дослідники: Росава Дощик, Михайло Тустов та Ірина Ралко.  В рамках лекторію було розглянуто питання европейського відгоміну у фентезійній манзі, технологію створення настолок на фентезі-тематику, а також героїв, політику й екологію в романі «Пісня льоду і полум’я».

 

Яскравим моментом фестивалю, безперечно, було косплей-шоу. Виступи косплеерів оцінювали такі імениті члени журі, як Ярослав Кот, Владислава, Lady Integra, Fenix Fatalist і Pugoffka. Учасники демонстрували образи із літератури, коміксів, відеоігор, фільмів, серіалів та мультиплікації. А за перемогу у головній номінації боролися 7 чарівних представниць слабкої статі, з яких лише одна була удостоєна звання «Принцеси в обладунках»!

 

Родзинкою фестивалю стала рольова гра живої дії «Шлях в Аль Мор».  А для наймолодших участиків була розроблена дитяча гра на основі книг  С. Оксеника «Лісом, небом, водою». Діти і дорослі із захопленням проходили всі етапи гри, щоб знайти шлях в Аль Мор та отримати тематичний знак!

 

Фестиваль став унікальним заходом для всіх цінителів жанру фентезі. Ми обіцяємо розглянути усі побажання та зробити Аль Мор 2019 ще краще!

До зустрічі в наступному році!