Конкурси

КОСПЛЕЙ-ДЕФІЛЕ

Короткі конкурсні костюмовані сценічні виступи за мотивами відомих фендомів. До участі допускаються образи з довільного джерела. Вік осіб старше 14 років.

Для учасників конкурсу вхід безкоштовний!

Приз: 2 000 грн.


«ЛЕГЕНДАРІУМ»

Категорія косплею “Original” стає окремою номінацією “Легендаріум”! Особливістю цієї номінації буде не лише більший призовий фонд відносно стандартних категорій, а й внесення найкращих персонажів до архіву, після чого буде проведено літературний конкурс з умовою обов’язкового включення одного із персонажів архіву у твір.

Для учасників конкурсу вхід безкоштовний!

Приз: 3 000 грн.


«ПРИНЦЕСА В ОБЛАДУНКАХ»

Костюмований конкурс серед найскладніших та найдетальніших жіночих косплеїв. Конкурс включає короткий сценічний виступ та невелике інтерв’ю з повнолітніми учасницями косплей-шоу.

Для учасників конкурсу вхід безкоштовний!

Приз: 5 000 грн.


Best Blizzard Cosplay

При партнерстві BATTLE journal і підтримці компанії Blizzard ми відкриваємо нову номінацію в конкурсі косплею “Best Blizzard Cosplay”. В цій номінації приймаються заявки лише на косплей персонажів із фандомів компанії Blizzard.

Для учасників конкурсу вхід безкоштовний!

Приз: 2 000


Конкурс цифрового малюнку

Конкурс цифрового малюнку серед талановитих митців України та близького зарубіжжя. Розкрийте свій талант зображенням інших світів разом з «Аль Мор».

Для переможців конкурсу вхід безкоштовний!

Призовий фонд: 1000 грн і друк у збірці.


Четвертий конкурс літературної прози у жанрі фентезі «Аль Мор»

Конкурс фентезійних творів серед аматорів та професійних письменників сьогодення. Вдихніть життя у ваші образи та продемонструйте свій талант усій Україні при підтримці фестивалю «Аль Мор».

Для переможців конкурсу вхід безплатний!

Призів і номінацій багато.


КОНКУРС ФЕНТЕЗІ-ПОЕЗІЙ

Триває прийом творів на Конкурс фентезі-поезій фестивалю «Аль Мор». Вдихніть життя у свої світи та продемонструйте власний талант усій Україні за підтримки фестивалю «Аль Мор».

Для переможців конкурсу вхід безкоштовний!

Призовий фонд: 1000 грн і друк.