Косплей-шоу

КОСПЛЕЙ-ШОУ

Програма:
09.30 – Початок реєстрації учасників;
10.00 – 11.00 Репетиція косплей-шоу (в порядку живої черги);
14.00 – 14.45 Косплей-шоу;
14.45 – 16.00 Антракт;
16.00 – 16.45 Косплей-шоу;
19.00 – 20.00 Церемонія нагородження;

РОЗКЛАД ВИСТУПІВ: 
КОСПЛЕЙ-ШОУ : ПЕРША ЧАСТИНА
14.00 Початок косплей-шоу;
14.05 – 14.10 Номінація «Конкурс дитячого косплею»;
Можаровська Анна – Итихара Юко, Триплексоголик, м. Київ;
Євочка – World of Warcraft, м. Київ;
Мур – Діппер Пайнс, Гравіті Фолз, м. Київ;
14.10 – 14.35 Категорія «Фільми, серіали та художня література»;
Nadiia – Матушка Готель, м/ф Рапунцель. Заплутана історія, м. Київ
Furukoyoyko – Anna, Frozen, м. Київ
Команда «Love Live! Fantastic nine» – Toujou Nozomi, Maki Nishikino, Love Live! School Idol Project, м. Київ
Kira Rade – Jabami Yumeko, Kakegurui, м. Київ
Sakura.loli – Sakura Haruno, Naruto the last movie, м. Київ
Команда «Old Fart Gang» – Мужик і Морячок, Кроссовер Каламбур – Mortal Kombat, м. Київ;
Maine_Dragon – Гіффані, Гравіті Фолз, м. Київ
Ель – Марселін, Час пригод (Позаконкурс), м. Київ;
Тігра Львовна – Біл Сайфер, Гравіті Фолз, м. Київ
Команда «Синій та червоний лак» –  Кайто і Акайто, Vocaloid, м. Київ
Команда «Ironic_blue» – Герміона Ґрейнджер, Гаррі Поттер, Гаррі Поттер, м. Київ;
Fanat – Rorschach, Watchmen, м. Київ;
DarWays – Leafeon, Pokemon, м. Київ;
Ame – Snow White, Snow White and the Seven Dwarfs, м. Дніпро;
Serenity – Барбі, Барбі в рожевих пуантах, м. Київ;
TIEN – Hatsune Miku, Vocaloid, м. Київ;
Sin – Belle, Beauty and the Beast, м. Дніпро;
Mihonyan – Celestia Ludenberg, Danganronpa, м. Київ;
14.35 – 14.45 Категорія «Відеоігри»;
Дар’я Хіме – Ноель Вермілліон, BlazBlue, м. Київ;
Guardian of light – Alice, Alice Madness return, м. Харків;
Мінамі – 707, Mystic messenger, м. Київ;
Команда «Ironic_blue» – Альфіс, Фріск, Undertale, м. Київ;
Azazel – Рейдер, Постапокаліпсис (Позаконкурс), м. Київ;
Таша Серая – Йенніфер из Венгерберга, Відьмак 3: Дике полювання, м. Київ;
Inori – Тріс Мерігольд, “The Witcher 3” DLC Outfit, м. Житомир;
Rheia – Amami Haruka, THE iDOLM@STER, м. Львів;

КОСПЛЕЙ-ШОУ : ДРУГА ЧАСТИНА
16.00 – 16.05 Вокальний виступ: Inori Voice – Відьмак;
16.05 – 16.15 Категорія «Комікси та художня література»;
Kira Rade – Raven, DC Teen Titans, м. Київ;
Елайна – Чарлі Квінн (Charley Quinn), Арт по коміксу від Noflutter, м. Київ;
Хікіро – Таврос Нітрам, Хоумстак, м. Київ;
Айдіс – Айдіс, Heathen (Позаконкурс), м. Житомир;
Анян – Рем, Re zero, м. Київ;
Джирен – Her Imperious Condescention (Condesce), Homestuck, м. Київ;
Lizabetkaaa – Harley Quinn, DC Comics, м. Київ;
Юкі – Нагайна, Гаррі Поттер, м. Київ;
Soulmate PUNKcakes – Гробовщик і Грелль Саткліфф, Kuroshitsiji: Book of Circus, м. Київ;
16.15 – 16.40 Номінація «Принцеса в обладунках»;
Iason Mink – Wonder Woman, Dc, м. Київ;
Liorra – Тіранда Шелест Вітру, World of Warcraft, м. Київ;
Moon-ka – №11 Undine, Claymore Anime, м. Київ;
Грелль Саткліфф – Sylvanas Windrunner, Warсraft, м. Київ;
Wika Simpson – Wonder Woman, Dc, м. Чернігів;
Cheshire – Лялька, Original, м. Харків;
Alise_Schtein – Валькірія Сігрюн, Скандинавська міфологія, м. Київ;
Аляска – Трісс Мерігольд із Марибора, Відьмак 3; Дике Полювання, м. Черкаси;
16.40 – 16.45 Загальна фотографія;
16.45 – Завершення косплей-шоу;