Хроати

Хроати

Хроат – це територія АльМору відоклемлена від інших Туманним заслоном, що внаслідок ізольованості утворила закриту екосистему. Основна  класифікація хроатів за можливістю переміщення з них до АльЦисель :

Відкриті – переміщення не є забороненим, але може бути обмеженим;

Закриті – переміщення заборонене в зв’язку з небезпечністю його мешканців, або самі мешканці ізолювалися;

Сторожові – пропуск вибірковий.

 

На даний  час ведеться заповнення хроату Сезерат та Калімар:

 

 СЕЗЕРАТ

 

Калімар

Тип: відкритий

Пануюча раса: люди.

Основна релігія : відсутня, але надається певна дань поваги Валл-Аль (духам каменю).

 

Калімар походить від Калім – це назва гори, яка знаходиться в центрі  хроату. На його вершині зосереджена Валлур Керра (кам’яна сповідальня),  де наймудріші представники усіх рас Калімару можуть спілкуватися з твердинею. Які в свою чергу, зберігають вищий нейтралітет і не визнають расової чи політичної принадлежності.

   В цьому хроаті відсутнє таке поняття як сніг, навіть на вершині Калім його немає. За один рік спостерігається чотири періоди зміни температур: два теплих і два прохолодних, які чередуються між собою. Такі погодні умови дають змогу збирати на родючих землях за рік два урожаї і постачати продовольство до АльЦисель . Поклоніння Валл- Аль (духам каменю), яке до Заслону було для мешканців цих земель було беззаперечним, в Калімарі – рідкість. Гора дозволяє на собі проживання представниками різних рас.

Раси і народи

Народ: валлурійці.

Раса: люди.

Проживання: королівство Валлурія.

Хроат: Калімар.

Валлурійці ( від «валлур» – камінь) – люди, що населяли величезну територію навколо п’яти родючих гір і були прийняті Калім, після утворення Туманного заслону, оселилися навколо Великого Дому, та утворили королівство Валлурія. Народ, який гордиться близькістю до твердині і  вважається найвищим визнанням майстерності отримати запрошення оселитися на ній. Найрозвнутіша галузь – сільське господарство, також валлурійці вмілі каменярі. Не мають схильності до торгівлі, але завдяки розташуванню порталу на їх території, королівство має найбільш розвинені торгівельні відносини хроату.

 

Народ:  ліркурійці.

Раса:  люди.

Проживання: кочівники

Хроат: Калімар.

Люди, яких не прийняв Великий Дім (Калім), коли прийшов туман. Під горою вони не могли довго залишатися і розгублені рушили на пошуки захисту і харчів. Так вони перебиралися з місця до місця тримаючи в полі зору Калім з надією в очах і туман – з відчаєм на серці.

Пройшло довгих 17 років  в постійні подорожі, коли вони помітили, що повернулися на те ж місце з якого почався їх шлях – туман заточив ці землі у кільце.  І за ці роки він не наблизився, не поглинув їх колишній привал. Можна було осісти, зупинитися. Але молоде покоління уже не знало іншого життя окрім кочового, а Калім досі не пробачив їм і не бажав впускати до себе. Так в хроаті Калімар виник кочовий народ ліркурійці (від слова “лірк” –  ходити по колу) –  ті що ходять колами, ходять навколо Великого Дому. Від тоді з’явився сталий вираз “ліркурійський шлях”, що означає подорож, яка немає конкретного місця свого завершення.

З того часу 17 річчя у ліркурійців вважається досягненням дорослого віку, ліркурієць покидає родину, щоб кочувати самостійно, або знайти собі пару. В дорогу йому дають небагато припасів, перші ліркурійці вчились обходитися малим і кожен повинен навчитися цього. Окрім припасів, дарують  щось із домашнього краму (прикраси, зброю, інструменти…), дають можливість обрати  ту річ, яка на його думку, найбільше знадобиться.

*інформація буде поступово доповнюватися.