Крізь туман

 

Проект «Аль Мор» презентує вам інтерактивного онлайн коміксу «Крізь туман».

Автор – Андійчук Володимир

Співавторка і художниця – Інна Скиба

Коректор – Марічка Панфьорова

Це фентезійна графічна історія в світі АльМор, а саме в хроаті Сезерат.  Я вам не можу розповісти про що вона, так як ви самі будете сюжет створювати.

Короткі епізоди ми будемо публікувати на наших сторінках в соціальних мережах щопонеділка, в кінці кожного буде перед вами вибір з трьох варіантів. Ви матимете всього 3 дні, щоб визначитися, а у нас 4 дні, щоб враховуючи ваш вибір створити наступний епізод.

Ми таки мали приблизну сюжетну лінію, але коли провили аналіз варіативності зрозуміли, що повороти сюжету можуть бути карколомними і передбачити щось важко. Наведу вам приклад про три епізоди. Перший епізод – три варіанти, в наступному до кожного з цих варіантів  свої три. Отже, перший 3, другий 9, третій уже 27!
Існує два важливих моменти.

Перший – важливість вибору: ви ніколи не дізнаєтеся, що відбулося, як би ви зробили інший вибір. Історія одна і йде лише вперед, не вийде переобрати чи  перезавантажити.

Другий – потреба відстоювати:  вибір відбувається методом голосування в наших соціальних мережах, сумується і реалізується варіант, який отримав найбільше голосів. Тому ви маєте відстоювати свій вибір, залучитися підтримкою друзів, переконати в коментаря всіє обирати саме цей варіант і вирішити долю улюбленого персонажа, як на вашу думу буде найкраще.