Легенда

Легенда

Спочатку були лиш  Аль та Мор. Пізніше утворилися Вістря, в кожному з  яких ці сили взаємодіяли. Вістря –  стали фундаментом світу, які і тепер підтримують його цілісність. Так утворився світ АльМор.

Настав Целюсар  – період коли ще все перебувало в дисбалансі і мало хаотичну взаємодію, весь целюсар проходили змін, які наближали наступний крок – єдність. Врешті настав целюсар Лорт (єдиний), що знаменувало утворення єдності всіх виражень Аль і Мор. Нарешті закони світу стали зрозумілими і АльМор зацвів життям, яке стрімко полонило його своїм різноманіттям. Пізніше з’явилися розумні істоти, почався поділ на раси, згодом – народи. І була збудована АльЦисель – рукотворна фортеця, яку прирівнювали за могутністю до Вістрів.  Що зумовило початок целюсар  АльЦисель.

В роки величного розвитку світу, маг Мілюстер віддав частину своєї сили, щоб оживити портали збудовані на його прохання  атмосферниками. Після смерті його мощі перенесли в АльЦисель, щоб зв’язати фортецю з порталами.

Врешті настав цей день. Туман, який раптово почав вкривати все навкруг, став справжнім нещадним потрясінням усьому  . Він невпинно ширився, поглинаючи все. Хто потрапляв в нього більше не повертався. Ніхто не міг нічого пояснити і це наводило жах на мешканців, які втрачали в ньому своїх рідних.

Туман  раптово з’явився і так само раптово зупинив своє поширення. Він відступив, але АльМор втратив свою первозданну цілісність. Туман став непрохідним заслоном, що розкинув свої щупальці розділивши його на сегменти, які виявилися відрізані один від одного. Портали «спали» і території, які стали називати «хроатами», розвивалися самостійно тисячоліттями. Настав целюсар Реррадок (роздробленість).

Після утворення Туманного заслону, деякі раси зникають, клімат змінюється. Кожен хроат починає свій шлях до лорт.  За цей час АльЦисель стала легендою-святинею, в яку вірили і не вірили одночасно, абсолютом добра, недосяжним раєм.

Коли ж портали «прокинулися» , целюсар Ладерм (пробудження), хроати були настільки різні, що слідів колишньої цілісності, майже, не залишилося. Тоді правителі АльЦисель встановлюють ціль єднання АльМор. Почалося розвиток нових зв’язків і  торгівельних відносин з хроатами. Була встановлена підробка «міток лінів» , рідкісних і дорогих наростів на тілах представників зниклої в тумані раси Лін. Створювалися копії, які нічого спільного з оригіналом не мали, через неможливість  довести підробку, більшість міток зберігалося в АльЦисель . «Мітки лінів» поступово перетворювалися в предмети розрахунку.  “Лін” настільки сильно укріпилася в економіці багатьох хроатів, що було вирішено надати їй статус торговельної валюти під контролем АльЦисель.

Мешканці хроатів дізналися, що легенда про АльЦисель виявилися правдою, а світ виходить за межі Туманного заслону.

Правління  АльЦисель направило усі сили, для усунення проблем роздробленості і відновлення єдності нового АльМор.