Другого конкурсу фентезі-поезії у межах Проєкту «Аль Мор» (2022 р.)

Поети, нумо творити!
Партнери конкурсу літературна платформа “Аркуш”, журнал «Однокласник», творче об’єднання «VivArt», журнал «Бористен».
Правила другого конкурсу фентезі-поезії у межах Проєкту «Аль Мор» (2022 р.):

1. На конкурс приймаємо поетичні фентезі-твори, написані українською мовою і раніше ніде не опубліковані (включно з Інтернетом).

2. Початок прийому робіт – 11 грудня 2021 року, кінець прийому робіт – 10 січня 2022 року (включно).

Переможці будуть оголошені 26 лютого 2022 року на фестивалі «Аль Мор», на який отримають запрошення не пізніше ніж за 2 тижні до фестивалю.

3. До розгляду беремо твори малих поетичних форм (ліричні поезії, пісні, балади, цикли танка, хайку, рубаї тощо) обсягом до 30 рядків.

4. Головна умова прийняття творів на конкурс – наявність елементів фентезі у поезії. До жанрів фентезі-поезії, для прикладу, належать пейзажна, любовна фентезі-лірика, лицарська фентезі-поезія, фентезі-пісні вагантів (спудеїв), магічна фентезі-поезія (замовляння, заклички, чарування), бойові фентезі-пісні, геральдичні фентезі-гімни й хори, духовні фентезі-пісні й молитви, сповідальна фентезі-лірика, героїко-соціальна фентезі-поезія (з викриванням суспільної несправедливості й зла, включно із реп-текстами), фентезі-диво (із добрим фіналом).

А загалом ви можете написати технофентезі-сонет про любов Темної Володарки і Чорного Робокопа, з магією і драконами, не обмежуйте себе.

5. Вік учасників не обмежений.

6. Будь ласка, НЕ ЗАЗНАЧАЙТЕ ваше авторство, не подавайте особистої інформації у тексті твору, але обов’язково вкажіть назву твору.

7. Від одного автора приймаємо максимум 2 конкурсні вірші.

8. До конкурсу не будуть допущені твори з великою кількістю орфографічних та пунктуаційних помилок (крім випадків, коли авторська пунктуація/відсутність розділових знаків чи навмисне порушення норм орфографії є художнім прийомом), а головне – твори, які НЕ МАЮТЬ ОЗНАК ФЕНТЕЗІ.

9. Під час оцінювання журі враховуватиме художню майстерність автора (володіння віршовою формою, оригінальність художніх засобів та образності загалом), ідейно-змістове наповнення твору, своєрідність окресленого фентезі-світу.

10. Журі не даватиме коментарів щодо відхилених творів, не рецензуватиме надіслані на конкурс роботи.

11. Переможці отримають:

1 місце: 1000 гривень, друк в альманасі, диплом та 2 квитки на київський інтерактивний фентезі-фестиваль «Аль Мор» 26 лютого 2022 року
2 місце: диплом, друк в альманасі та 2 квитки на фестиваль
3 місце: диплом, друк в альманасі та 2 квитки на фестиваль

Кращі твори, відібрані журі, потраплять до альманаху.

12. За результатами конкурсу передбачено присудження трьох спеціальних відзнак:

– Від творчого об’єднання «VivArt»
Винагорода: диплом, комплект з двох альманахів “VivArt” (число 5 і спецвипуск “ArtTerrapiYa”), публікація віршів відзначеного поета/поетеси на фeйсбук-сторінці “VivArt” і прямий ефір з ним/нею

– Від журналу «Бористен»
Винагорода: диплом, публікація поезій автора в черговому числі часопису “Бористен”, авторський примірник цього часопису.

– Від журналу «Однокласник»
Винагорода: диплом, публікація у номері журналу «Однокласник» за березень 2022 р., 2 авторські примірники цього номеру + гонорар

13. Виникли питання? Напишіть кураторці конкурсу:
Ірина Пасько, fantasypoetry@ukr.net

Як взяти участь у конкурсі:
1. Зареєструватися на літературній платформі Аркуш – https://arkush.net

2. Перейти на сторінку поетичного конкурсу “Аль Мор” – https://arkush.net/contests/allmor-poetry2021
3. Натиснути на кнопку “Додати конкурсний твір”.
4. Заповнити всі поля форми та натиснути “Надіслати”.
5. Ви можете відстежувати статус вашого твору на сторінці конкурсу. Всі можливі питання з вами будуть узгоджувати за допомогою приватних повідомлень на платформі Аркуш або через електронну пошту, вказану під час реєстрації. У разі виникнення технічних проблем пишіть на support@arkush.net
6. Після оголошення результатів усі твори, не відібрані до альманаху, будуть автоматично опубліковані на Аркуші, якщо автор окремо не напише про бажання забрати свій твір.

#альмор_2022 #allmor_2022 #конкурс #поезія