Програма

*можливі зміни і доповнення.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

ГОЛОВНА ПЛОЩА

09.30 – Початок реєстрації учасників;

11.00 – Початок продажу квитків;

12.00 – Офіційне відкриття фестивалю;

12.15 – 12.45 Презентація музичного альбому-феєрії «Окоцвіт» Юрія Попсуєнка та Лариси Дубас.

13.00 – 13.45 Лекція Росави Дощик «Европейський відгомін у фентезійній манзі»;

14.00 – 14.45 Косплей-шоу:

Номінація «Конкурс дитячого косплею»;

Категорія «Фільми, серіали та мультиплікація»;

Категорія «Відеоігри»;

15.00 – 15.45 Лекція Михайла Тустова “Захисник корони” – як вижити в цьому суворому світі або Як створювати свої настолки на фентезі-тематику”;

16.00 – 16.45 Косплей-шоу:

Категорія «Комікси та художня література»;

Номінація «Принцеса в обладунках»;

17.00 – 17.45 Лекція Ірини Ралко «Узяти Мартіна за бороду: герої, політика й екологія в романі «Пісня льоду і полум’я»;

18.00 – 18.30 Презентація графічної фентезі-новели «Відлюдники»;

18.30 – 18.50 Презентація творчості Інни Ковалишеної, переможиці літературного фентезі-конкурсу «Брама»;

19.00 – 19.30 Церемонія нагородження;

ТОРГОВИЙ ШЛЯХ

12.00 – 20.00 Фентезійний ярмарок:

Майстерня ЦДР (Майстер БО);

Інтернет-магазин настільних ігор kilogames.com.ua;

Магазин DsA;

Магазин коміксів ComXlanD;

Майстерня – магазин «Сонячна скринька»;

Видавництво «UA Comics»;

12.00 – 20.00 Фентезійна фотозона від костюмерної «Castle Wardrobe»;

12.00 – 20.00 Рольова гра живої дії «Шлях в Аль Мор»;

12.00 – 18.00 Художня виставка. Голосування за кращу роботу;

13.00 – 14.00 Дитяча гра на основі книг  С. Оксеника «Лісом, небом, водою»;

12.00 – 20.00 Аквагрим Художниця: Даніела;

14.00 – 15.00 Майстер-клас «Плетіння мандал» від Наталії Степанчук;

15.00 – 16.00 Дитяча гра на основі книг  С. Оксеника «Лісом, небом, водою»;

18.00 – 19.00 Майстер-клас «Плетіння мандал» від Наталії Степанчук;

12.00 – 21:00  Безперервні майстер-класи  :

         «Розпис скла» від Наталії Малевич;

         «Плетіння хайратника» від Аталанії Верховцевої;

ІГРОВА ТАВЕРНА

12.00 – 20.00 Ігротека від українського видавництва настільних ігор «Kilogames»;

12.00 – 20.00 Рольова настільна гра «Dungeons and Dragons» від Play Hard;