Правила для відвідувачів

Правила

для відвідувачів на заходах організованих в рамках проекту «Аль Мор»

Купуючи квиток на захід проекту «Аль Мор», ви автоматично погоджуєтеся виконувати всі правила та інструкції, встановлені організаторами:

 1. Відвідувачі заходу отримують браслет (квитрк), який дозволяє вільно заходити і виходити з приміщень, у яких відбувається «Аль Мор». Передавати браслет іншим особам заборонено. Браслет не можна зніматипротягом всього часу відвідування фестивалю.
 2.  Заборонено приносити з собоюзброю (вогнепальну, холодну, газову та газові балончики включно), колючо-ріжучі, крихкі та легкозаймисті предмети, скляні пляшки, вогненебезпечні, вибухові, наркотичні речовини та прилади для їх вживання, будь-які алкогольні напої, приводити з собою тварин. Всі вищезазначені речі можуть бути вилучені уповноваженими особами заходу «Аль Мор».
 3.  Відвідування заходу особами, що знаходяться в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, суворо заборонено.
 4. Діти до 10 років допускаються на захід лиш в супроводі дорослих.
 5. Організатори не несуть жодної відповідальності за особисту безпеку і збереження особистого майна і речей відвідувачів, клієнтів та партнерів заходу.
 6. Відвідувач несе повну особисту відповідальність за дотримання правопорядку та відповідає особисто за свої дії. У випадку пошкодження майна чи особистих речей інших відвідувачів, представників заходу «Аль Мор»та когось із партнерів, відвідувач зобов’язується особисто відшкодувати завдані збитки та упущену вигоду.
 7. Розміщуючи свої матеріали, файли, відео і фотографії на інтернет-ресурсах проекту, ви автоматично надаєте організаторам право їх редагувати, обробляти і використовувати на власний розсуд, зокрема в рекламних матеріалах і оголошеннях. Авторське право зберігається за особою, яка завантажила ці матеріали, файли, відео і фотографії.
 8. Організатори не несуть відповідальності за матеріали, файли, відео і фотографії, розміщені іншими відвідувачами на Інтернет-ресурсах проекту «Аль Мор», та за можливі порушення ними чинного законодавства України та можливих прав третіх сторін.
 9. В рамках творчої діяльності, пов’язаної із проектом «Аль Мор»заборонено порушувати чинне законодавство України, зокрема, ображати національні, етнічні, релігійні, конфесійні почуття відвідувачів. В межах конкурсів і змагань, а також на сторінках в соціальних мережах, заборонено розміщувати матеріали екстремістського, порнографічного і провокаційного характеру.
 10.  Особи, що здійснюють в рамках фестивалю «Аль Мор» торгівельну або рекламну діяльність, мають мати всі необхідні дозвільні документи та не порушувати будь-які права третіх осіб, включно з авторським та інтелектуальним правом. Такі особи несуть повну та самостійну відповідальність за свої дії та можливі порушення українського та міжнародного законодавства.
 11.  Особи, що здійснюють творчу діяльність в рамках фестивалю «Аль Мор», несуть повну та самостійну відповідальність за свої дії та можливі порушення українського та міжнародного законодавства.
 12.  Суворо заборонено без погодження з організаторами заходу «Аль Мор» проводити комерційну діяльність, рекламу інших заходів, або товарів та будь-яку агітацію.
 13. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги уповноважених осіб                     заходу «Аль Мор», будуть змушені залишити захід без відшкодування вартості квитка.
 14. Організатори залишають за собою право вносити зміни та виправлення в програму заходу,                          попередивши відвідувачів на відповідних Інтернет-ресурсах.
 15.  Організатори залишають за собою право вносити зміни та виправлення в поточну версію правил               відвідування заходу без попередження. Будь ласка, перевіряйте актуальну версію правил перед                 купівлею квитка.